«

»

אוג 10

דבריי ענת

אנו מצויים בתקופה קשה מאוד ולא בכדי, תקופה זו מטרתית, תקופה של שינוי אבוליציוני, כניסה לעולם רוחני.

רבים כתבו על כך ואף ניסו בתקופות מסויימות להפיץ את המידע, אך בגלל חוסר מוכנות של האנושות אותם כתבים  הוסתרו ואף "נולדו" סטיגמות שמנעו מלהתקרב לכתבים אלה. היום, כולנו עדים ורואים מה קורה בעולם, התדרדרות של המצב בכל התחומים. התדרדרות זו לא תיעצר, היא.תמשיך עד כדי סכנה למלחמת עולם שלישית. כיוון שמצב זה הוא מטרתי!!! אנו יכולים לצאת מהמצב העגום בו אנו נמצאים, אך ורק אם נבחן למה המצב נהיה כך עגום. שהרי, לא ניתן לפתור שום בעיה אם לא יודעים מה שורשה.

לכן, היום יש את כל התשובות והפתרונות לכל המצבים והמשברים בעולם. כן , כן – לכל המשברים שבעולם. ומי שעליו מוטלת המשימה לפרסם את חוכמת הקבלה זה עם ישראל. שכחנו מה שכתוב???- שאנו עם סגולה? שכחנו שפעם היינו איש אחד בלב אחד. ורק אם נשכיל ונקשיב למה שאומרים לנו המקובלים אשר כתבו לנו ממש לזמנים אלה- שרק עם התגלות חוכמת הקבלה ברוב עם נגיע לגאולה. זה אפשרי, אנו יכולים תוך זמן קצר לראות שינוי לטובה ורגיעה בעולם, אך ורק כאשר נשכיל להבין שהכל תלוי בנו עם ישראל. אולי מזה נבין מדוע כל העולם נגדנו מדוע בכל דבר אנו אשמים, כי בתת ההכרה יודעים שהתתשובה לטוב שבעולם מצויה פה בעם ישראל.

רבים קושרים את חוכמת הקבלה עם הדת – דבר שהוא טעות מיסודו. הדת עוסקת בדברים גשמיים, תעשה פעולות מסוימות ומזה יהיה לך טוב…  כמו גם "תיכנס לגן עדן" (פעולות אלה הן בעצם המסורת התרבות של עם ישראל שהורגלנו בה מן העבר) וחוכמת הקבלה עוסקת במחקר. מחקר של המציאות בה אנו חיים והקשר ליחסים בין בני האדם.  והאדם מתוך חקירה זו מבין ומרגיש דברים, מהם לומד איך לקבל את החיים בצורה נכונה. את חוכמת הקבלה ניתן להבין רק כאשר יש רצון לאדם לדעת ולחקור.  והאמור בה – פותח עולם חדש של הבנות, תפיסת המציאות משתנה ובמקום להיות במקום של פחד חוסר וודאות חוסר מענה,  אדם מבין באיזה עולם צר ומלא מכאובים הוא חי מה הסיבות לכך ומרגיש את השקר של העולם בו אנו חיים.  ועל זה כתוב "עולם הפוך ראיתי".

בעצם כל הטבע עובד בהרמוניה ומי שמפר הרמוניה זו, זה האדם בלבד.

חוכמת הקבלה גורמת להרגיש את העולם "הבא" פה ועכשיו. " את עולמך תראה בחייך…"  מתוך החיבור מגלים עולם חדש – עולם רגוע יותר שמח יותר ואושר אמיתי. בני האדם מתחילים להגיע לתובנות של מה מנהל אותם, איך מנהל אותם וכיצד יוכלו לנהל את חייהם עם תוצאות טובות יותר.
איני קוראת לכם ללמוד את חוכמת הקבלה, רק קוראת לכם לטעום את טעם החיבור. כל הבעיות שלנו הן רק בקשרים בינינו וברגע שננסה לבדוק ולהבין מה הכוונה היחסים בינינו, מה הכוונה לחיבור מיד נרגיש את השינוי לטובה. בואו ביחד נעצור את כדור השלג הזה…. בואו נעצור אותו לפני שניפול לתהום. לכולנו יש משפחות ילדים ונכדים, מה יכולים להפסיד מזה שנכיר ונתחבר עם אנשים נוספים שלכאורה הם זרים לנו? לאט לאט נבין שהם לא זרים כלל… איך??? מוזמנים לקבל תשובות.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>