«

»

מאי 01

הריקשה איקשה

בהודו יש ריקשה, באנגליה המוניות המרובעות, בהודו זה הפילים, באמריקה אלו המוניות הצהובות, בסין זה אדם הרותם עצמו כאילו היה סוס כשעליו לסחוב את הנוסע בכוחות רגליו, ממש כמו כרכרה..
אז למה כל זה?
בראשיתה של ההיסטוריה טוענים כי לא היה הגלגל אלא השתמשו בכוח, למעשה, אם תשאלו כמה אנשים במקומות מיוחדים הם יספרו כי הגלגל עדיין לא הומצא כלל וכי מה שאני קוראים לו גלגל, זהו רק המצאה תרמית שנועדה להאפיל על חוסר היכולת המדעית שלנו בלמצוא תשובות לדברים פשוטים ביותר, כמו מה הטעם בחיי ולאן אני… ולשם מה אני…. ובשביל מה כל….
כאן הגלגל, ביכולת לקבע ולענות תשובות, או אולי תשובה אחת, פחות עומקה אך בעלת עומק רגשי דיו כדי לטעת באנשים בעולם הבנת סיבת חייהם מהי!!!

ובכן, אם תשאלו אותי, אז אומר ברוב צניעות כי ידוע כבר אלפי שנים סיבת חיי האדם מהי, ולשם מה בא לעולם ולאן הולך ומי יצר ועשה וברא עבורו את העולם ובו והאגמים והנחלים והמערות והנקיקים… ו יערות והימים הגדושים …

למעשה אם תשאלו כעת מה הקשר לגלגל…. גם אני הייתי שואל אותה שאלה כמוכם בדיוק, אז התשובה היא, כי מילה גלגל היא כמו המילה… גלגול. הדבר מסביר כי כל אדם וכדי להגיע אל הטוב המוחלט שנוצר עבורו, מתגלגל ובא לעולם. ולמעשה, לא כל אדם מגלה בחיו אלו או בהמשך בעצם מהו הטעם בחייו.
אך נמצאת שיטה שקראתי עליה האומרת כי אדם יכול בחייו לעבור אפילו ביום אחד כמה גלגולים בלי צורך למות ושוב להיוולד ושוב…. ולגלות מהו הטעם בחיים שעוברים עליו.
חכמת הקבלה מסבירה כי אדם, כשמגיע להבנה פנימית והשגה והבנה בחכמה, מתחיל ומגלה גם מהי סיבת חייו ומטרתה המלאה, ונחשב לו כמו גלגול, משום והחשוב הוא להגיע אל ההתפתחות הבאה, ולא האם עבר זמן ומאמצים להגיע להשיגה.
אז לכל המעוניין, למכירה גלגל במצב מצויין, יד ראשונה מאדם פנימי….!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>