«

»

אוק 05

קחו לכם מה שנועד לכם

איך האדם יודע למה הוא נועד? איך הוא יכול לממש בצורה הטובה ביותר את התנאים הטובים ביותר עבורו.

הרי מה שהאדם לא ישיג השנה אז אולי ישיג בשנה הבאה

הכל תלוי אם האדם באמת מנצל כל רגע מחייו, קובע לו הרגלים ברורים ובכל יום או שבוע מקדיש זמן קבוע כדי להתקדם באותו מסלול. אך איך יידע האדם מהו המסלול שלו? היכן כדאי להחיל ובמה להשקיע את חייו?

נראה לי שהכי טוב להשקיע בצרכים ובחסרונות של הסביבה, להקשיב לאנשים שסביבו ולהבין כיצד הוא יכול לשרת אותם ולתת להם כמה שיותר דרך אותו מסלול שהוא בוחר.

כך המימוש של האדם הוא ביחס שלו לאחרים, באופן שהוא מתנהג אליהם ומנסה לתת להם מה שחסר להם.

בכל תחילת שנה, בכל שינוי עונות האדם יכול לתהות על כיוונו מחדש אך אם ישפוט לפי בטנו ומה שטוב לו אזי לרוב יטעה ולכן עדיף לו לשחרר ולזרום עם מה שהסביבה אומרת לו, עם האינטואיציה שלו, עם ההרגשה הפנימית שלו מבלי להעביר עליה ביקורת.

לאחר מכן יכול להפעיל ביקורת על אופן המימוש וכיצד לבצע את אותו מסלול בצורה הטובה ביותר. כך האדם יכול להטמיע עצמו בתהליך ולשמוח מכל רגע ורגע, ליהנות מהציפייה ולהרגיש שהוא מתקדם לכך בכל רגע ורגע.

רק להרגיש אהבה ושמחה בכל דבר שנכפה עליך כביכול מבחוץ, לבחור את מה שניתן לך ולהודות על כך, לחבק אותו ולאמץ אותו קרוב ללב. לקום כל בוקר ולהרגיש כי כל מאמץ הוא הוא המימוש האמיתי שלך. אין דברים כאלו כאשר מתחילים להרגיש כך ולנסות לממש זאת בכל רגע ורגע.

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>