«

»

מרץ 19

2. איך זיקיות גופיות לשנות צבע בשמש

גופיות כי שינוי צבע באור השמש, הוא מאוד פופולרי, במיוחד במדינות מסוימות. חולצות אלה – מזכרת יוצאת דופן בהחלט טובה ילדים ומבוגרים כאחד. אבל הרבה אנשים לא יודעים את העיקרון של שינוי צבע, מפחד לקנות דברים כאלה. תיאור קצר של תהליך שיאפשר לך להבין בשל מה שקורה.

הצבע המשמש חולצות כאלה כי שינוי צבע כאשר הטמפרטורה עולה, שנקרא צבע תרמודינמי. משמעות הדבר היא כי כאשר שינויי טמפרטורה, שינוי ההרכב הכימי של הדיו, וזה גורם לשינוי צבע. אותו העיקרון משמש טבעות כי שינוי צבע בהתאם למצב הרוח של מדחום לחדר ואינדיקטורים טמפרטורה אחרים. הצבע, כאשר משמש לייצור בגדים, אתה יכול ליצור דברים המשנים את צבעם בלחיצת יד או כאשר האדם הולך בחוץ ביום חם.

כאשר גופיות מציירות בדרך כלל משמשות שתי שכבות של צבע. אחת – הקבוע שאתה רואה כאשר אתה קונה דבר. זה מכוסה על ידי שכבת הדיו השנייה, רגישה לשינויים בטמפרטורה, תרם-שכבת דיו. שינוי הצבע הוא בשל תגובה כימית שנגרמה על ידי החום, אשר משנה את התצוגה זמנית של צבע תרם. צבע תרם – זה הוא חלק ממרקם חולצת הטריקו. אלה בטמפרטורות חמות להיות גלוי. שילוב זה של דיו תרם-וקבוע וגורם לצבע חולצות שאתה רואה.

חולצות אלו הופיעו בסוף שנות ה -80. כמה חברות כי לקחו הייצור שלהם נהרסו מהר ככל בטכנולוגיית טובה זה לא מספיק, חולצות מפונקות בקלות. עם זאת, כמה חברות בעסקים עדיין. חברות אלה הפכו השקעות חולצות מחקר זיקית טכנולוגיית ייצור משופרת.

יש מוצר דומה בשוק. הדפסים תרמו-זה עבור חולצות נורמליות. בדרך כלל, כשקר, הדפסים אלה הם לבנים או שחורים, וכאשר הטמפרטורה עולה, הופך הדפסת צבע רב. הדפסים אלו גם באמצעות התגובות תרמו. חולצות T-אלה הן גם מאוד פופולריות במדינות מסוימות למזכרת.

חולצות אלה הן מאוד מעניינות, אבל בדרך כלל יש להם אורך חיים קצר. אף על פי כן, איכות חולצות עם הדפסי כיף – זה עסק לא נורמלי עבור אלה שאוהבים להתבלט מתוך הקהל. אגב, אם אתה מזמין בעבודת יד את החולצות האלה, הם יכולים לעשות בשבילך לכל מצב רוח, אירוע, בכל צבע ובכל יום. אתה יכול לבחור מה לעשות הדפסה – מצחיקה, רצינית, משהו של פילוסופיה או דת, הוא מה אתה גאה, או כל תמונה שאתה אוהב.
21


כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>