«

»

מרץ 19

3. החולצות הפופולריות ביותר בקרב בני נוער

חולצות היו, הינם ויהיו בגדים נוער הפופולריים ביותר. כי הם פשוט ונוחים, אבל זה נותן הזדמנות להראות או להדגיש את האינדיבידואליות שלהם. כמו כן בעזרת בגדים חולצים בפרט, יכול להיות לדבר על ההעדפות, טעמי התחביבים שלהם.

זה ידוע כי צעיר הם חלוקה מאוד ברורים לקבוצות. ולכל קבוצה מעדיפה סגנון מסוים של חיים, מוסיקה, בגדים ותחביבים ספציפיים. עכשיו חולצות הם אחד הבודדים קישורים המאחד תת-נוער.

הם כולם – בנים ובנות כאחד (ואלה מעדיפים סגנון ספורטיבי, ומי מבקש להדגיש את הנשיות שלהן). משום שזוהי הבחירה שאנו רואים עכשיו בשוק, נותן אפשרויות בלתי מוגבלות לביטוי עצמי.

בוא נראה מה טעם עדיף למכור אותם או חולצות אחרות מבלי לנתק תוויות.

בקרב הבנים, המעוניינים במה שקורה בעולם, אוהבת הומור שחור בדיחות עמוקה סדרת אנימציה מאוד פופולרי "סאות 'פארק» (פארק דרום).

המחברים מראים לנצח כל האירועים והמגמות שאנו רואים בעולם. שים לב במיוחד הוא "הביקורת העצמית" שלהם, כפי בסטנדרטים מסוימים של חברה האמריקנית גם ללעג מחברי הזמן, למרות העובדה שהם – האמריקאים.

אז, T «אנג'ל לנשק את התחת שלי» לאוהבי הומור מבעבע – המעריצים של הסדרה "סאות 'פארק" לוקח את אחד התפקידים הגבוהים ביותר בדירוג.

לא פחות פופולרי בקרב צעירים הפכה לסרט פולחן "דמדומים", המתמקד הנערה הטהורה, שאינה תלויה בדבר, המוקדש, לוהטת וכנה אהבה רגילה ו ערפד.

זה חייב להיות אמר כי נושא "כהה" זה הפך פופולרי מאוד בקרב צעירים מעל האחרון כמה שנים. סוציולוגים רבים לבסס את סיבות העניין של אנשים בכל המסתורי, שנראה בעבר "מפחיד".

באופן כללי ניתן לומר דבר אחד – בשל קצב החיים של אנשים מודרניים הופיע מעין רומנטיקה, חולם על חיים שקטים מדודים של אותה תמימות שבה אנשים שייכים בעבר לעולם.

מייק "דמדומים" מוצגים באתר בשתי דרכים ושניהם הם מאוד פופולריים בקרב צעירים. כאשר חושבים על הנושא של הסרט "דמדומים" שעולה על הדעת השוואות: זה "טיטניק", כדי להתמודד עם המציאות המודרנית. כמו דור שלם גדל בסרט של ג'יימס קמרון, אז כנראה על "דמדומים" יגדל דור חדש של בני נוער. אז אנחנו יכולים להיות שמח שהסרט קידם את ערכי כנות, הקרבה עצמית למען אדם אהוב, ואת האמונה אגדה.

מגמה נוספת פופולרית מאוד בקרב צעירים – הוא משחק מחשב. הם הפכו למעין המימד הרביעי, שבו בנים ובנות להיפגש, להכיר חברים וללכת יחד דרך נפתולי המשחק.

אחד המשחקים פולחן «סטרייק» מפגיש בנים ובנות ברחבי העולם. זה לוקח פנאי רב מהם. לכן «Counter

Strike» חולצת טריקו גם הפך לאחד המוכרים העליונים

 


כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>