«

»

מרץ 19

5 איך לבחור את גודל החולצה כראוי

כאשר אתה מוצא אתה אוהב את הדבר, חשוב מאוד להרים הגודל שלך כראוי. אחרי הכל, כאשר אתה לובש גודל הבגדים שלך, ראשון, אתה נראה טוב, ושנית, אתה מרגיש יותר בנוח. באופן מסורתי, אנשים נהגו ללבוש חולצות כי הם זוג של גדלים. יש אנשים שמאמינים כי אתה מרגיש יותר בנוח, ושאתם לא מראים צורה האמיתית שלך. למעשה, זה מאוד חשוב לספר את האדם שחולצתו הגדולה בשבילו, אל יתבייש.

 

אז, בואו ננסה לקבוע אם חולצת האיש הגדולה או לא. קודם כל, אתה צריך לשים לב עד הכתפיים. אם קולבים חולצת טריקו לתלות מכתפיהם של אדם, דבר אשר בהחלט יותר מדי. אם אתה רואה חצי קמט בין הכתף למרפק, יש צורך לבחור בגודל קטן. זו הבעיה הנפוצה ביותר כאשר נשים לובשות חולצות גברים, או אלה מיועדים לשני המינים.

 

אם אתה רואה את החולצה תלויה מאוד, וזה יכול לשמש שמלה, אז ברור שאנחנו יכולים לומר שזה נהדר. חולצות כאלה נראות כמו אוהלים קטנים בהחלט לא יעיל בסיומה של כל אזורי הגוף שלא הייתם רוצים להראות. במקום זאת, הם מכריחים אחרים לחשוב שהאדם הוא לא רק משקל רב מדי, אבל גם כי זה לא מדויק. עבור אנשים רזים, חולצה, יושבים עליהן רופף מדי, להראות לך אפילו יותר רזה, וזה לא טוב.

 

אם אתה יכול להעלות את חולצת הכתף שלך, ואתה יכול להזיז אותו קדימה ואחורה, זה אומר שזה בהחלט לך ביותר. אם אתה באמת חולצה בגודל, גם אם אתה מזיז את הכתף, השינויים עמדתה על הגוף שלך יהיה מינורי. במקרה זה, זה אפשרי עבור אחר גודל למות הוא קטן

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>